Rockové Vánoce v Horní Plané nabídnou Dark Angels, Avenger a Black Velvet Suicide

Tradice Rockových Vánoc v Horní Plané pokračuje i v letošním roce! Tentokrát bude koncert, který se v sále KiC uskuteční v pátek 16. prosince, mírně ostřejší – přijedou metalové kapely Dark Angels a Avenger. Doplní je rockoví Black Velvet Suicide z Českých Budějovic!

Dark Angels hrají v Horní Plané pravidelně každý rok. Letos svůj set postaví hlavně na skladbách z novinky, kterou v těchto dnech dokončují ve studiu Hellsound. Dark Angels do Horní Plané dorazí s novým bubeníkem Janem Kapákem, který hrál nebo stále hraje v kapelách jako Maniac Butcher, Master´s Hammer, Impuritum či Radiolokátor. Zároveň je hlavním tahounem jihočeské legendy Avenger, která Rockové Vánoce otevře ve 21 hodin. Avenger příští rok oslaví 25 let na scéně. Kapela si získala nemalý respekt i v zahraničí, kde pravidelně koncertuje. Jako jedni z mála z ČR už od 90. let vydávají desky v USA!

Kdo preferuje spíše rockovější muziku, přijde si zajisté na své během vystoupení Black Velvet Suicide. Divoká kapela z Českých Budějovic je velmi energická a v klidu nechá málokterého posluchače.

Akce začne ve 20.30 hodin a vstupné bude 90 korun.

Share This